Tyto webové stránky používají soubory cookies, které nám pomáhají zlepšovat naše služby, personalizovat reklamy a analyzovat návštěvnost. Používáním našich stránek s tímto souhlasíte.
Více informací

23. Mezinárodní festival dokumentárních filmů

ji-hlava dok cdf

Časový program | Offscreen program


←→
Zobrazit/skrýt kina
  •  
  • 10:00
  • 11:00
  • 12:00
  • 13:00
  • 14:00
  • 15:00
  • 16:00
  • 17:00
  • 18:00
  • 19:00
  • 20:00
  • 21:00
  • 22:00
  • 23:00
  • 00:00
  • 1:00
  • 2:00
  • 3:00
  • 4:00
  • 5:00
Inspirační fórum
↑↓
Vnitřní svět Magdalény Platzové
přidat do osobního programuVnitřní svět Magdalény Platzové
čas: 10:00 - 11:00
místo: Horácké divadlo
sekce: Inspirační fórum
detail akceX
Emiliana Rodríguez Morales a hosté o vzdělávání
přidat do osobního programuEmiliana Rodríguez Morales a hosté o vzdělávání
čas: 12:00 - 14:00
místo: Horácké divadlo
sekce: Inspirační fórum
detail akceX
Co nás čeká ve školství a vzdělávání?
přidat do osobního programuCo nás čeká ve školství a vzdělávání?
čas: 14:30 - 16:00
místo: Horácké divadlo
sekce: Inspirační fórum
detail akceX
Dokumentární dialog s Tadatoshi Akibou O míru a matematice, odpovědnosti a změnách …
přidat do osobního programuDokumentární dialog s Tadatoshi Akibou O míru a matematice, odpovědnosti a změnách …
čas: 16:30 - 18:00
místo: Horácké divadlo
sekce: Inspirační fórum
detail akceX
Laskavci
přidat do osobního programuLaskavci
čas: 18:30 - 20:00
místo: Horácké divadlo
sekce: Inspirační fórum
detail akceX
Práce novinářky: Výzvy internetové televize
přidat do osobního programuPráce novinářky: Výzvy internetové televize
čas: 20:30 - 22:00
místo: Horácké divadlo
sekce: Inspirační fórum
detail akceX
Hudba
↑↓
Radu Malfatti
přidat do osobního programuRadu Malfatti
čas: 15:00 - 15:30
místo: Kostel sv. Ducha
sekce: Hudba
detail akceX
Ivan Palacký
přidat do osobního programuIvan Palacký
čas: 15:30 - 16:00
místo: Kostel sv. Ducha
sekce: Hudba
detail akceX
David Toop & Lucie Štepánková
přidat do osobního programuDavid Toop & Lucie Štepánková
čas: 16:00 - 17:00
místo: Kostel sv. Ducha
sekce: Hudba
detail akceX
Divergent Connections Orchestra
přidat do osobního programuDivergent Connections Orchestra
čas: 21:30 - 23:00
místo: Hudební stan
sekce: Hudba
detail akceX
Tomino & Myslivec (Midi Lidi DJs)
přidat do osobního programuTomino & Myslivec (Midi Lidi DJs)
čas: 00:00 - 02:00
místo: DKO
sekce: Hudba
detail akceX
Petijee
přidat do osobního programuPetijee
čas: 00:00 - 02:00
místo: Hudební stan
sekce: Hudba
detail akceX
DJ Casablanka
přidat do osobního programuDJ Casablanka
čas: 02:00 - 05:00
místo: DKO
sekce: Hudba
detail akceX
VR kino
↑↓
VR Kino blok I sobota
přidat do osobního programuVR Kino blok I sobota
čas: 10:00 - 10:30
místo: DKO
sekce: VR kino
detail akceX
VR kino blok II sobota
přidat do osobního programuVR kino blok II sobota
čas: 11:30 - 12:00
místo: DKO
sekce: VR kino
detail akceX
VR kino blok III sobota
přidat do osobního programuVR kino blok III sobota
čas: 13:00 - 13:30
místo: DKO
sekce: VR kino
detail akceX
VR kino blok IV sobota
přidat do osobního programuVR kino blok IV sobota
čas: 14:30 - 15:00
místo: DKO
sekce: VR kino
detail akceX
VR kino blok V sobota
přidat do osobního programuVR kino blok V sobota
čas: 16:00 - 16:30
místo: DKO
sekce: VR kino
detail akceX
VR kino blok VI sobota
přidat do osobního programuVR kino blok VI sobota
čas: 17:30 - 18:00
místo: DKO
sekce: VR kino
detail akceX
VR kino blok VII sobota
přidat do osobního programuVR kino blok VII sobota
čas: 19:00 - 19:30
místo: DKO
sekce: VR kino
detail akceX
VR kino blok VIII sobota
přidat do osobního programuVR kino blok VIII sobota
čas: 20:30 - 21:00
místo: DKO
sekce: VR kino
detail akceX
Ostatní
↑↓
My Street Films
přidat do osobního programuMy Street Films
čas: 10:00 - 18:00
místo: Jiné
sekce: Ostatní
detail akceX
Emerging Producers 2019 : Veřejná prezentace
přidat do osobního programuEmerging Producers 2019 : Veřejná prezentace
čas: 19:30 - 21:00
místo: DIOD
sekce: Ostatní
detail akceX
Vosto5: Společenstvo vlastníků
přidat do osobního programuVosto5: Společenstvo vlastníků
čas: 20:30 - 22:00
místo: Krajský úřad Kraje Vysočina, 3. patro budova B
sekce: Ostatní
detail akceX
nahoru
Ministerstvo kultury
Fond kinematografie
Evropská unie
Město Jihlava
Kraj Vysočina
Česká televize
Český rozhlas
Aktuálně.cz
Respekt
UPP
Current time