Tyto webové stránky používají soubory cookies, které nám pomáhají zlepšovat naše služby, personalizovat reklamy a analyzovat návštěvnost. Používáním našich stránek s tímto souhlasíte.
Více informací

23. Mezinárodní festival dokumentárních filmů

ji-hlava dok cdf

Časový program | Filmy


←→
Zobrazit/skrýt kina
  •  
  • 10:00
  • 11:00
  • 12:00
  • 13:00
  • 14:00
  • 15:00
  • 16:00
  • 17:00
  • 18:00
  • 19:00
  • 20:00
  • 21:00
  • 22:00
  • 23:00
  • 00:00
  • 1:00
Kino DKO I
↑↓
Dobrý život sokola Bendy
přidat do osobního programuDobrý život sokola Bendy
čas: 17:30:00 - 18:46:00
detail filmuX
Máme na víc
přidat do osobního programuMáme na víc
čas: 20:00:00 - 21:14:00
detail filmuX
Hovory s TGM
přidat do osobního programuHovory s TGM
čas: 22:30:00 - 23:50:00
detail filmuX
Optimismus + Následky
přidat do osobního programuOptimismus + Následky
čas: 10:30:00 - 12:00:00
Optimismus - detail filmu
Následky - detail filmuX
Ráj
přidat do osobního programuRáj
čas: 14:30:00 - 16:03:00
detail filmuX
Kratka Radost - blok 1
přidat do osobního programuKratka Radost - blok 1
čas: 13:00:00 - 13:58:00
Vypařit se - detail filmu
Linka důvěry - detail filmu
Báječná léta - detail filmu
čas a láska a já - detail filmu
Zarámovaná - detail filmuX
Kino DKO II
↑↓
Direct Vérité - blok 2 Francie
přidat do osobního programuDirect Vérité - blok 2 Francie
čas: 14:00:00 - 15:53:00
Námořní pěchota - detail filmu
Sladký venkov - detail filmu
Lomelin - detail filmu
Úskoky - detail filmu
Kavárnička - detail filmuX
Reality TV - blok 1
přidat do osobního programuReality TV - blok 1
čas: 17:30:00 - 19:30:00
Výběr tajného agenta: Druhá světová válka - detail filmu
Transformation Street - detail filmuX
29 26 + Paměť těla
přidat do osobního programu29 26 + Paměť těla
čas: 23:00:00 - 00:40:00
29 26 - detail filmu
Paměť těla - detail filmuX
Máma. Gabriela. Televize. + Ars moriendi - Umění žít + Děti v krajině zázraků
přidat do osobního programuMáma. Gabriela. Televize. + Ars moriendi - Umění žít + Děti v krajině zázraků
čas: 11:00:00 - 12:36:00
Máma. Gabriela. Televize. - detail filmu
Ars moriendi – Umění žít - detail filmu
Děti v krajině zázraků - detail filmuX
Arcadia
přidat do osobního programuArcadia
čas: 20:00:00 - 21:18:00
detail filmuX
Kino Dukla – Reform
↑↓
Mimozemské ekologie (Retroflektory: Kosmonaut, robot, mimozemšťan) + Victoria
přidat do osobního programuMimozemské ekologie (Retroflektory: Kosmonaut, robot, mimozemšťan) + Victoria
čas: 10:00:00 - 11:46:00
Mimozemské ekologie (Retroflektory: Kosmonaut, robot, mimozemšťan) - detail filmu
Victoria - detail filmuX
Cizinec hledá byt: Nemecko a Rakousko
přidat do osobního programuCizinec hledá byt: Nemecko a Rakousko
čas: 14:30:00 - 15:45:00
detail filmuX
Mike Bonanno: Historie vtipu
přidat do osobního programuMike Bonanno: Historie vtipu
čas: 17:00:00 - 18:30:00
detail filmuX
Entrance to the End, Notes from Unknown Maladies
přidat do osobního programuEntrance to the End, Notes from Unknown Maladies
čas: 20:00:00 - 21:35:00
Zprávy z neznámých nemocí - detail filmu
Vstup do konce - detail filmuX
#3511
přidat do osobního programu#3511
čas: 22:30:00 - 23:38:00
detail filmuX
FAMU uvádí
přidat do osobního programuFAMU uvádí
čas: 12:30:00 - 13:11:00
Šumavský kůrovec - detail filmu
Vyrazit ven - detail filmu
inscenacEno.1948 - detail filmu
Padesát let poté - detail filmuX
Kino Dukla – Edison
↑↓
Vědeckotechnická revoluce a budoucnost socialismu v naučných filmech 60. let
přidat do osobního programuVědeckotechnická revoluce a budoucnost socialismu v naučných filmech 60. let
čas: 14:00:00 - 16:00:00
detail filmuX
Libanon: Mezi popelem a růžemi - blok 4
přidat do osobního programuLibanon: Mezi popelem a růžemi - blok 4
čas: 22:30:00 - 23:52:00
Tshweesh - detail filmu
Čínská tuš - detail filmuX
Direct Vérité - blok 2 Kanada
přidat do osobního programuDirect Vérité - blok 2 Kanada
čas: 17:00:00 - 18:29:00
Spatřit Miami - detail filmu
Tak jednoduchá hra - detail filmu
Zápas - detail filmuX
Direct Vérité - blok 3 USA
přidat do osobního programuDirect Vérité - blok 3 USA
čas: 10:30:00 - 11:58:00
Na okruhu - detail filmu
Všechno nejlepší ke Dni matek - detail filmuX
Sean McAllister: Návrat domů
přidat do osobního programuSean McAllister: Návrat domů
čas: 19:30:00 - 21:30:00
detail filmuX
Kino Dělnický dům
↑↓
Po Okavangu
přidat do osobního programuPo Okavangu
čas: 10:00:00 - 11:28:00
detail filmuX
Vítejte v Sodomě
přidat do osobního programuVítejte v Sodomě
čas: 12:30:00 - 14:00:00
detail filmuX
Prázdné klece + Kyselý les
přidat do osobního programuPrázdné klece + Kyselý les
čas: 15:00:00 - 16:39:00
Prázdné klece - detail filmu
Kyselý les - detail filmuX
To the Unknown, The Climate Experiment
přidat do osobního programuTo the Unknown, The Climate Experiment
čas: 17:30:00 - 18:58:00
Do neznáma - detail filmu
Klimatický experiment - detail filmuX
Stávání se zvířetem
přidat do osobního programuStávání se zvířetem
čas: 22:30:00 - 23:48:00
detail filmuX
Zrození + Divocí příbuzní + Svědectví o přírodě - vyhlášení vítězného filmu
přidat do osobního programuZrození + Divocí příbuzní + Svědectví o přírodě - vyhlášení vítězného filmu
čas: 20:00:00 - 21:12:00
Divocí příbuzní - detail filmu
Zrození - detail filmuX
DIOD
↑↓
Bojo Beach, Birthday
přidat do osobního programuBojo Beach, Birthday
čas: 17:00:00 - 18:28:00
Narozeniny - detail filmu
Pláž Bojo - detail filmuX
Cíle a prostředky
přidat do osobního programuCíle a prostředky
čas: 20:00:00 - 21:39:00
detail filmuX
Fascinace Exprmntl.cz - blok 1
přidat do osobního programuFascinace Exprmntl.cz - blok 1
čas: 14:00:00 - 15:27:00
Jak přestat sledovat video, co nikdy nekončí - detail filmu
Buffer Zone Blues - detail filmu
Psí dny - detail filmu
Spolu sami - detail filmu
Insection - detail filmu
Prolog k Signum Supra - detail filmu
A state of mind: Free fall - detail filmu
Řasokoule - detail filmu
Solar Projection - detail filmu
Takovéhle jaro snad ještě nebylo - detail filmuX
Direct Vérité - blok 1 Kanada
přidat do osobního programuDirect Vérité - blok 1 Kanada
čas: 22:30:00 - 00:09:00
Paul Anka - detail filmu
Dřevaři v Manouane - detail filmu
Lidé na sněžnicích - detail filmu
Listy, co vás zlomí v kříži - detail filmuX
Horácké divadlo – Velká scéna
↑↓
Libanon: Mezi popelem a růžemi - blok 2
přidat do osobního programuLibanon: Mezi popelem a růžemi - blok 2
čas: 10:00:00 - 12:02:00
Vzkříšení - detail filmu
Ta posedlost potomstvem - detail filmuX
tak žijeme – poselství rodiny
přidat do osobního programutak žijeme – poselství rodiny
čas: 22:00:00 - 23:47:00
detail filmuX
Heavy Metal + Voda naše vezdejší
přidat do osobního programuHeavy Metal + Voda naše vezdejší
čas: 13:00:00 - 14:44:00
Heavy Metal - detail filmu
Voda naše vezdejší - detail filmuX
Za lepší život + Volný pokoj
přidat do osobního programuZa lepší život + Volný pokoj
čas: 16:30:00 - 18:00:00
Za lepší život - detail filmu
Volný pokoj - detail filmuX
Bůh tě srovná + Mimo svět
přidat do osobního programuBůh tě srovná + Mimo svět
čas: 19:00:00 - 20:23:00
Mimo svět - detail filmu
Bůh tě srovná - detail filmuX
Horácké divadlo – Malá scéna
↑↓
Cyklus Nedej se Blok I.
přidat do osobního programuCyklus Nedej se Blok I.
čas: 10:00:00 - 10:52:00
Nedej se: V zajetí lesů - detail filmu
Nedej se: Vše kolem mne jako já žije, cítí - detail filmuX
Bratři za hrob
přidat do osobního programuBratři za hrob
čas: 12:00:00 - 12:59:00
detail filmuX
Infiltrace: Obchod se zdravím
přidat do osobního programuInfiltrace: Obchod se zdravím
čas: 14:00:00 - 15:02:00
detail filmuX
Z lásky nenávist 2: Domácí násilí na mužích
přidat do osobního programuZ lásky nenávist 2: Domácí násilí na mužích
čas: 16:00:00 - 16:52:00
detail filmuX
Švéd v žigulíku
přidat do osobního programuŠvéd v žigulíku
čas: 18:00:00 - 19:04:00
detail filmuX
King Skate
přidat do osobního programuKing Skate
čas: 20:00:00 - 21:30:00
detail filmuX
nahoru
Ministerstvo kultury
Fond kinematografie
Evropská unie
Město Jihlava
Kraj Vysočina
Česká televize
Český rozhlas
Aktuálně.cz
Respekt
UPP
Current time